Tone Damli etter bilulykke: – Jeg er «shaky» og uvel

Artisten (36) forteller om opplevelsen på Snapchat.

Tone Damli har vært i bilulykke.
Publisert

Artisten Tone Damli (36) forteller i en video på Snapchat at hun var involvert i en bilulykke mandag.

– Jeg har krasjet bilen i dag. Pulsen begynner å gå ned, jeg er «shaky» og uvel av det, sier hun i videoen.

Se og Hør omtalte saken først.

Damli beskriver opplevelsen som «ordentlig ubehagelig», men understreker at det gikk bra med både henne og den andre personen som var involvert.

Etter ulykken brukte hun store deler av resten av dagen til å ordne med forsikringen. Etter uværet Amy var det nemlig ekstra stor pågang på forsikringsselskapenes telefoner.

– Denne dagen her ble ikke så mye av. Nå har jeg ringt forsikringsselskap, og det var ikke bare meg som skulle ringe dem i dag. Jeg blir oppgitt over meg selv, sier hun videre.