Tommy Lee Jones mistet skuespillerdatteren

Skuespilleren Victoria Jones, datteren til filmveteran Tommy Lee Jones, ble funnet død første nyttårsdag.

Her er Victoria Jones (t.v.) sammen med faren Tommy Lee Jones da han var jurypresident under Tokyo-filmfestivalen i 2017. Også på bildet er jurymedlem Zhao Wei.
Publisert Sist oppdatert

34-åringen ble funnet i gangen på et hotell i San Francisco. Dødsfallet er ifølge The Guardian bekreftet av nødetatene i byen.

Som barn spilte Victoria Jones mot sin filmstjernefar i filmer som «Men in Black II» og «The Three Burials of Melquiades Estrada», og hun var også å finne på rollelisten i TV-serien «One Tree Hill».

Selv om hun la skuespillerkarrieren på is etter dette, var hun ofte med faren på premierer og andre røde løperarrangementer, blant annet i 2018 da Tommy Lee Jones satt i juryen for filmfestivalen i Tokyo og i Cannes i 2014.