Nyheter

Bianca Ingrosso har ny kjæreste – avslørt av moren

Den svenske influenseren fant kjærligheten på nytt i sommer. Nå avslører Ingrossos mor Pernilla Wahlgren hvem datterens utkårede er.

Bianca Ingrosso (t.v) er datter av artisten Pernilla Wahlgren og danseren Emilio Ingrosso, og søster til artisten Benjamin Ingrosso.
Publisert Sist oppdatert

Tidligere i år bekreftet den svenske influenseren, TV-profilen og gründeren Bianca Ingrosso at det var slutt mellom henne og kjæresten. Nå har 31-åringen funnet kjærligheten på nytt.

I podkasten «Wahlgren och Wistam» avslører Ingrossos mor Pernilla Wahlgren at mannen som har kapret datterens hjerte er halvt tysk og halvt spansk, er 29 år gammel og heter Fernando.

Det skriver svenske Expressen.

– Jeg føler virkelig at «this could be the one», sier Wahlgren i podkasten.

Pernilla Wahlgren under svenske Melodifestivalens finale i 2010.

Fant kjærligheten – bekreftet brudd en måned senere

I mars ble det klart at det var slutt mellom Ingrosso og hennes daværende kjæreste. Det skjedde etter at hun hadde bekreftet det nye forholdet bare noen uker før.

Les også: Emilie Skolmen deler gladnyhet

Hun avslørte flere detaljer om forholdet i en episode av TV-serien «Wahlgrens verden», blant annet at mannen var tolv år eldre enn henne, ikke bodde i Sverige, og helst ville at Ingrosso skulle flytte etter.

Flere ubehagelige hendelser

Det har ikke bare vært kjærlighet for Bianca Ingrosso de siste årene.

Tidligere i år ble en kvinne i 30-årene dømt til samfunnstjeneste og erstatning for vold mot Ingrosso og en rekke andre forhold.

Les også: «Harry Hole»-stjerne åpner opp om narkotikabruken

Det var i november i 2024 at Ingrosso ble slått i hodet på åpen gate i Stockholm. Den gang reagerte Ingrosso slik på Instagram:

– Å gå opp og slå noen i hodet midt på lyse dagen, helt uprovosert og uprovosert, er for meg fullstendig vanvittig oppførsel.

I fjor høst ble en mann som var tiltalt for å ha trakassert Ingrosso med fornærmelser, trusler og uønskede besøk, dømt i svensk lagmannsrett.

Les også: Sofia Tjelta måtte ha helsehjelp