
Melania Trumps julepynt vekker oppsikt på nettet

Nylig viste førstedamen frem hvordan hun hadde pyntet Det hvite hus til jul. Nå sammenlignes interiøret med scener fra forskjellige skrekkfilmer.
Det ble ikke spart på noen ting da Melania Trump viste frem Det hvite hus i julepyntet versjon.
Ifølge Det hvite hus sine nettsider, er temaet for årets juledekorasjon «Time Honored Traditions», og i løpet av desember kommer tusener av amerikanere til å dra på omvisning i Det hvite hus.
Presidentboligen var pyntet med 53 massive juletrær, 73 julekranser, ballettdansere og et pepperkakehus som ifølge Det hvite hus veide 158 kilo.
Les også: Trump forsvarer Twitter-bruken sin
Skaper reaksjoner
Og etter førstedamens kommunikasjonssjef Stephanie Grisham la ut et bilde fra den ene gangen i Det hvite hus på Twitter, begynte reaksjonene å renne inn.
Ikke alle var imponerte over Melanias valg av julepynt, og sammenlignet julen i Det hvite hus med skumle filmer og serier som «Stranger Things» og «Pans labyrint».
Enkelte uttrykket også sitt savn for familien Obamas jul: