Terminliste engelsk Premier League fotball 2015/16
REGJERENDE MESTERE: Chelsea tok hjem ligatrofeet forrige sesong. (Foto: AFP) Les mer Lukk
8. august (1. runde):
Arsenal – West Ham
Bournemouth – Aston Villa
Chelsea – Swansea
Everton – Watford
Leicester – Sunderland
Manchester U. – Tottenham
Newcastle – Southampton
Norwich – Crystal Palace
Stoke – Liverpool
West Bromwich – Manchester C.
15. august (2. runde):
Aston Villa – Manchester U.
Crystal Palace – Arsenal
Liverpool – Bournemouth
Manchester C. – Chelsea
Southampton – Everton
Sunderland – Norwich
Swansea – Newcastle
Tottenham – Stoke
Watford – West Bromwich
West Ham – Leicester
22. august (3. runde):
Arsenal – Liverpool
Crystal Palace – Aston Villa
Everton – Manchester C.
Leicester – Tottenham
Manchester U. – Newcastle
Norwich – Stoke
Sunderland – Swansea
Watford – Southampton
West Bromwich – Chelsea
West Ham – Bournemouth
29. august (4. runde):
Aston Villa – Sunderland
Bournemouth – Leicester
Chelsea – Crystal Palace
Liverpool – West Ham
Manchester C. – Watford
Newcastle – Arsenal
Southampton – Norwich
Stoke – West Bromwich
Swansea – Manchester U.
Tottenham – Everton
12. september (5. runde):
Arsenal – Stoke
Crystal Palace – Manchester C.
Everton – Chelsea
Leicester – Aston Villa
Manchester U. – Liverpool
Norwich – Bournemouth
Sunderland – Tottenham
Watford – Swansea
West Bromwich – Southampton
West Ham – Newcastle
19. september (6. runde):
Aston Villa – West Bromwich
Bournemouth – Sunderland
Chelsea – Arsenal
Liverpool – Norwich
Manchester C. – West Ham
Newcastle – Watford
Southampton – Manchester U.
Stoke – Leicester
Swansea – Everton
Tottenham – Crystal Palace
26. september (7. runde):
Leicester – Arsenal
Liverpool – Aston Villa
Manchester U. – Sunderland
Newcastle – Chelsea
Southampton – Swansea
Stoke – Bournemouth
Tottenham – Manchester C.
Watford – Crystal Palace
West Bromwich – Everton
West Ham – Norwich
3. oktober (8. runde):
Arsenal – Manchester U.
Aston Villa – Stoke
Bournemouth – Watford
Chelsea – Southampton
Crystal Palace – West Bromwich
Everton – Liverpool
Manchester C. – Newcastle U.
Norwich – Leicester
Sunderland – West Ham
Swansea – Tottenham
17. oktober (9. runde):
Chelsea – Aston Villa
Crystal Palace – West Ham
Everton – Manchester U.
Manchester C. – Bournemouth
Newcastle – Norwich
Southampton – Leicester
Swansea – Stoke
Tottenham – Liverpool
Watford – Arsenal
West Bromwich – Sunderland
24. oktober (10. runde):
Arsenal – Everton
Aston Villa – Swansea
Bournemouth – Tottenham
Leicester – Crystal Palace
Liverpool – Southampton
Manchester U. – Manchester C.
Norwich – West Bromwich
Stoke – Watford
Sunderland – Newcastle
West Ham – Chelsea
31. oktober (11. runde):
Chelsea – Liverpool
Crystal Palace – Manchester U.
Everton – Sunderland
Manchester C. – Norwich
Newcastle – Stoke
Southampton – Bournemouth
Swansea – Arsenal
Tottenham – Aston Villa
Watford – West Ham
West Bromwich – Leicester
7. november (12. runde):
Arsenal – Tottenham
Aston Villa – Manchester C.
Bournemouth – Newcastle
Leicester – Watford
Liverpool – Crystal Palace
Manchester U. – West Bromwich
Norwich – Swansea
Stoke – Chelsea
Sunderland – Southampton
West Ham – Everton
21. november (13. runde):
Chelsea – Norwich
Crystal Palace – Sunderland
Everton – Aston Villa
Manchester C. – Liverpool
Newcastle – Leicester
Southampton – Stoke
Swansea – Bournemouth
Tottenham – West Ham
Watford – Manchester U.
West Bromwich – Arsenal
28. november (14. runde):
Aston Villa – Watford
Bournemouth – Everton
Crystal Palace – Newcastle
Leicester – Manchester U.
Liverpool – Swansea
Manchester C. – Southampton
Norwich – Arsenal
Sunderland – Stoke
Tottenham – Chelsea
West Ham – West Bromwich
5. desember (15. runde):
Arsenal – Sunderland
Chelsea – Bournemouth
Everton – Crystal Palace
Manchester U. – West Ham
Newcastle – Liverpool
Southampton – Aston Villa
Stoke – Manchester C.
Swansea – Leicester
Watford – Norwich
West Bromwich – Tottenham
12. desember (16. runde):
Bournemouth – Manchester U.
Aston Villa – Arsenal
Crystal Palace – Southampton
Leicester – Chelsea
Liverpool – West Bromwich
Manchester C. – Swansea
Norwich – Everton
Sunderland – Watford
Tottenham – Newcastle
West Ham – Stoke
19. desember (17. runde):
Arsenal – Manchester C.
Chelsea – Sunderland
Everton – Leicester
Manchester U. – Norwich
Newcastle – Aston Villa
Southampton – Tottenham
Stoke – Crystal Palace
Swansea – West Ham
Watford – Liverpool
West Bromwich – Bournemouth
26. desember (18. runde):
Bournemouth – Crystal Palace
Aston Villa – West Ham
Chelsea – Watford
Liverpool – Leicester
Manchester C. – Sunderland
Newcastle – Everton
Southampton – Arsenal
Stoke – Manchester U.
Swansea – West Bromwich
Tottenham – Norwich
28. desember (19. runde):
Arsenal – Bournemouth
Crystal Palace – Swansea
Everton – Stoke
Leicester – Manchester C.
Manchester U. – Chelsea
Norwich – Aston Villa
Sunderland – Liverpool
Watford – Tottenham
West Bromwich – Newcastle
West Ham – Southampton
2. januar (20. runde):
Arsenal – Newcastle
Crystal Palace – Chelsea
Everton – Tottenham
Leicester – Bournemouth
Manchester U. – Swansea
Norwich – Southampton
Sunderland – Aston Villa
Watford – Manchester C.
West Bromwich – Stoke
West Ham – Liverpool
12. januar (21. runde):
Bournemouth – West Ham
Aston Villa – Crystal Palace
Liverpool – Arsenal
Swansea – Sunderland
13. januar (21. runde):
Chelsea – West Bromwich
Manchester C. – Everton
Newcastle – Manchester U.
Southampton – Watford
Stoke – Norwich
Tottenham – Leicester
16. januar (22. runde):
Bournemouth – Norwich
Aston Villa – Leicester
Chelsea – Everton
Liverpool – Manchester U.
Manchester C. – Crystal Palace
Newcastle – West Ham
Southampton – West Bromwich
Stoke – Arsenal
Swansea – Watford
Tottenham – Sunderland
23. januar (23. runde):
Arsenal – Chelsea
Crystal Palace – Tottenham
Everton – Swansea
Leicester – Stoke
Manchester U. – Southampton
Norwich – Liverpool
Sunderland – Bournemouth
Watford – Newcastle
West Bromwich – Aston Villa
West Ham – Manchester C.
2. februar (24. runde):
Arsenal – Southampton
Crystal Palace – Bournemouth
Leicester – Liverpool
Manchester U. – Stoke
Norwich – Tottenham
Sunderland – Manchester C.
Watford – Chelsea
West Bromwich – Swansea
West Ham – Aston Villa
3. februar (24. runde):
Everton – Newcastle
6. februar (25. runde):
Aston Villa – Norwich
Bournemouth – Arsenal
Chelsea – Manchester U.
Liverpool – Sunderland
Manchester C. – Leicester
Newcastle – West Bromwich
Southampton – West Ham
Stoke – Everton
Swansea – Crystal Palace
Tottenham – Watford
13. februar (26. runde):
Arsenal – Leicester
Aston Villa – Liverpool
Bournemouth – Stoke
Chelsea – Newcastle
Crystal Palace – Watford
Everton – West Bromwich
Manchester C. – Tottenham
Norwich – West Ham
Sunderland – Manchester U.
Swansea – Southampton
27. februar (27. runde):
Leicester – Norwich
Liverpool – Everton
Manchester U. – Arsenal
Newcastle – Manchester C.
Southampton – Chelsea
Stoke – Aston Villa
Tottenham – Swansea
Watford – Bournemouth
West Bromwich – Crystal Palace
West Ham – Sunderland
1. mars (28. runde):
Arsenal – Swansea
Aston Villa – Everton
Bournemouth – Southampton
Leicester – West Bromwich
Liverpool – Manchester C.
Manchester U. – Watford
Norwich – Chelsea
Sunderland – Crystal Palace
West Ham – Tottenham
2. mars (28. runde):
Stoke – Newcastle
5. mars (29. runde):
Chelsea – Stoke
Crystal Palace – Liverpool
Everton – West Ham
Manchester C. – Aston Villa
Newcastle – Bournemouth
Southampton – Sunderland
Swansea – Norwich
Tottenham – Arsenal
Watford – Leicester
West Bromwich – Manchester United
12. mars (30. runde):
Arsenal – West Bromwich
Aston Villa – Tottenham
Bournemouth – Swansea
Leicester – Newcastle
Liverpool – Chelsea
Manchester U. – Crystal Palace
Norwich – Manchester C.
Stoke – Southampton
Sunderland – Everton
West Ham – Watford
19. mars (31. runde):
Chelsea – West Ham
Crystal Palace – Leicester
Everton – Arsenal
Manchester C. – Manchester U.
Newcastle – Sunderland
Southampton – Liverpool
Swansea – Aston Villa
Tottenham – Bournemouth
Watford – Stoke
West Bromwich – Norwich
2. april (32. runde):
Arsenal – Watford
Aston Villa – Chelsea
Bournemouth – Manchester C.
Leicester – Southampton
Liverpool – Tottenham
Manchester U. – Everton
Norwich – Newcastle
Stoke – Swansea
Sunderland – West Bromwich
West Ham – Crystal Palace
9. april (33. runde):
Aston Villa – Bournemouth
Crystal Palace – Norwich
Liverpool – Stoke
Manchester C. – West Bromwich
Southampton – Newcastle
Sunderland – Leicester
Swansea – Chelsea
Tottenham Hotspur – Manchester U.
Watford – Everton
West Ham – Arsenal
16. april (34. runde):
Arsenal – Crystal Palace
Bournemouth – Liverpool
Chelsea – Manchester C.
Everton – Southampton
Leicester – West Ham
Manchester U. – Aston Villa
Newcastle – Swansea
Norwich – Sunderland
Stoke – Tottenham
West Bromwich – Watford
23. april (35. runde):
Aston Villa – Southampton
Bournemouth – Chelsea
Crystal Palace – Everton
Leicester – Swansea
Liverpool – Newcastle
Manchester C. – Stoke
Norwich – Watford
Sunderland – Arsenal
Tottenham – West Bromwich
West Ham – Manchester U.
30. april (36. runde):
Arsenal – Norwich
Chelsea – Tottenham
Everton – Bournemouth
Manchester U. – Leicester
Newcastle – Crystal Palace
Southampton – Manchester C.
Stoke – Sunderland
Swansea – Liverpool
Watford – Aston Villa
West Bromwich – West Ham
7. mai (37. runde):
Aston Villa – Newcastle
Bournemouth – West Bromwich
Crystal Palace – Stoke
Leicester – Everton
Liverpool – Watford
Manchester C. – Arsenal
Norwich – Manchester U.
Sunderland – Chelsea
Tottenham – Southampton
West Ham – Swansea
15. mai (38. og siste runde):
Arsenal – Aston Villa
Chelsea – Leicester
Everton – Norwich
Manchester U. – Bournemouth
Newcastle – Tottenham
Southampton – Crystal Palace
Stoke – West Ham
Swansea – Manchester C.
Watford – Sunderland
West Bromwich – Liverpool.