Programmet for Ski-VM i Falun

Marit Bjørgen (midten), Therese Johaug (tv) og Heidi Weng kan fort bidra til å gjøre Falun-VM til en trivelig norsk affære. (Foto: Heiko Junge /NTB scanpix)
Marit Bjørgen (midten), Therese Johaug (tv) og Heidi Weng kan fort bidra til å gjøre Falun-VM til en trivelig norsk affære. (Foto: Heiko Junge /NTB scanpix)

Her er oversikten over alle øvelsene i Ski-VM 2015.

Denne artikkelen er over ett år gammel og kan innholde utdatert informasjon

Torsdag 19. februar

13.30: Langrenn, sprint kvalifisering, damer og herrer

15.15: Langrenn, sprint finale, damer og herrer

17.00: Hopp, kvalifisering normalbakke, damer

19.00: Medaljeseremoni

Fredag 20. februar

09.00: Kombinert, hopp prøveomgang normalbakke

10.00: Kombinert, hopp normalbakke

15.00: Hopp, prøveomgang normalbakke, herrer

16.00: Kombinert, 10 km

16.00: Hopp, prøveomgang normalbakke, damer

17.00: Hopp, normalbakke, damer

19.00: Hopp, kvalifisering normalbakke, herrer

Lørdag 21. februar

13.00: Langrenn, 15 km med skibytte, damer

14.30: Langrenn, 30 km med skibytte, herrer

15.30: Hopp, prøveomgang normalbakke, herrer

16.30: Hopp, normalbakke, herrer

19.00: Medaljeseremoni

Søndag 22. februar

09.00: Kombinert, prøveomgang normalbakke, lag

10.00: Kombinert, normalbakke, lag

12.30: Langrenn, kvalifisering lagsprint, damer og herrer

14.30: Langrenn, lagsprint, damer og herrer

16.00: Kombinert, 4x5 km, lag

16.00: Hopp, prøveomgang normalbakke, mix lag

17.00: Hopp, normalbakke, mix lag

19.00: Medaljeseremoni

Mandag 23. februar

Ingen konkurranser

Tirsdag 24. februar

13.30: Langrenn, 10 km, damer

19.00: Medaljeseremoni

Onsdag 25. februar

13.30: Langrenn, 15 km, herrer

16.00: Hopp, prøveomgang stor bakke, herrer

17.00: Hopp, kvalifisering stor bakke, herrer

19.00: Medaljeseremoni

Torsdag 26. februar

09.00: Kombinert, prøveomgang stor bakke

10.00: Kombinert, stor bakke

13.30: Langrenn, stafett 4x5 km, damer

15.15: Kombinert, 10 km Gundersen

16.00: Hopp, prøveomgang stor bakke, herrer

17.00: Hopp, stor bakke, herrer

19.00: Medaljeseremoni

Fredag 27. februar

13.00: Langrenn, stafett 4x10 km, herrer

19.00: Medaljeseremoni

Lørdag 28. februar

09.00: Kombinert, prøveomgang stor bakke, sprint, lag

10.00: Kombinert, stor bakke, sprint, lag

13.00: Langrenn, 30 km fellesstart, damer

16.00: Kombinert, sprint 2x7,5 km, lag

16.00: Hopp, prøveomgang stor bakke, lag, herrer

17.00: Hopp, stor bakke, lag, herrer

19.00: Medaljeseremoni

Søndag 01. mars

13.30: Langrenn, 50 km fellesstart, herrer

16.00: Medalje- og avslutningsseremoni

Personvernpolicy