Meny

Her er TV-kampene for Tippeligaen

Her er TV-kampene for Tippeligaen
Her er TV-kampene for Tippeligaen

Denne artikkelen er over ett år gammel og kan innholde utdatert informasjon

TV-kampene for de første ni serierundene i Tippeligaen er nå klare.

TV-kampene for de ni første rundene i Tippeligaen er nå klare.

Se Nils Johan Semb, Davy Wathne og Steffen Iversens reaksjoner på oppsettet øverst.

Klikk her for å se oppsettet i pdf-format

Runde 1:

Mandag 6.april Mjøndalen-Viking kl 15.30C More Fotball
Mandag 6.april Sandefjord-Bodø/Glimt kl 18.00C More Live
Mandag 6.april Tromsø-Sarpsborg 08 kl 18.00C More Live
Mandag 6.april Stabæk-Haugesund kl 18.00C More Live
Mandag 6.april Rosenborg-Aalesund kl 18.00C More Fotball
Mandag 6.april Vålerenga-Strømsgodset kl 19.00TV2
Tirsdag 7.april Molde-Odd kl 19.00TV 2 Zebra
Tirsdag 7.april Lillestrøm-Start kl 19.00C More Fotball
        

Runde 2:

Fredag 10.april Sarpsborg 08-Vålerenga kl 19.00 TV2 Zebra
Lørdag 11.april Bodø/Glimt-Molde kl 15.30 C More Fotball
Lørdag 11.april Strømsgodset-Aalesund kl 18.00 C More Fotball
Søndag 12.april Aalesund-Lillestrøm kl 15.30 C More Fotball
Søndag 12.april Odd-Stabæk kl 18.00 C More Fotball
Søndag 12.april Start-Sandefjord kl 18.00 C More Live
Søndag 12.april Viking-Tromsø kl 18.00 C More Live
Søndag 12.april Haugesund-Rosenborg kl 18.00 TV2

Runde 3:

Fredag 17.april Vålerenga-Haugesund kl 19.00 TV2 Zebra
Lørdag 18.april Mjøndalen-Start kl 15.30 C More Fotball
Lørdag 18.april Rosenborg-Strømsgodset kl 18.00 C More Fotball
Søndag 19.april Bodø/Glimt-Odd kl 15.30 C More Fotball
Søndag 19.april Sandefjord-Sarpsborg 08 kl 18.00 C More Live
Søndag 19.april Stabæk-Viking kl 18.00 C More Fotball
Søndag 19.april Tromsø-Lillestrøm kl 18.00 C More Live
Søndag 19.april Molde-Aalesund kl 18.00 TV2

Runde 4:

Fredag 24.april Start-Vålerenga kl 19.00 TV2 Zebra
Lørdag 25.april Odd-Mjøndalen 

kl 15.30

 C More Fotball
Lørdag 25.april Viking-Rosenborg kl 18.00 C More Fotball
Søndag 26.april Aalesund-Tromsø kl 15.30 C More Fotball
Søndag 26.april Sarpsborg 08-Bodø/Glimt kl 18.00 C More Live
Søndag 26.april Lillestrøm-Stabæk kl 18.00 C More Live
Søndag 26.april Strømsgodset-Sandefjord kl 18.00 C More Fotball
Søndag 26.april Haugesund-Molde kl 18.00 TV2

Runde 5:

Onsdag 29.april Molde-Strømsgodset kl 19.00 TV2 Zebra
Onsdag 29.april Sarpsborg 08-Odd kl 19.00 C More Fotball
Torsdag 30.april Bodø/Glimt-Haugesund kl 18.00 C More Fotball
Torsdag 30.april Sandefjord-Viking kl 18.00 C More Fotball
Torsdag 30.april Vålerenga-Aalesund kl 18.00 C More Fotball
Torsdag 30.april Tromsø-Stabæk kl 18.00 C More Fotball
Torsdag 30.april Mjøndalen-Lillestrøm kl 20.00 C More Fotball
Torsdag 30.april Rosenborg-Start kl 20.00 TV2 Zebra

Runde 6:

Lørdag 2.mai Strømsgodset-Sarpsborg 08 kl 18.00 C More Fotball
Søndag 3.mai Aalesund-Bodø/Glimt kl 15.30 C More Fotball
Søndag 3.mai Start-Tromsø kl 15.30 C More Live
Søndag 3.mai Haugesund-Sandefjord kl 18.00 C More Live
Søndag 3.mai Stabæk-Mjøndalen kl 18.00 C More Live
Søndag 3.mai Lillestrøm-Vålerenga kl 18.00 C More Fotball
Søndag 3.mai Odd-Rosenborg kl 20.00 TV 2
Mandag 4.mai Viking-Molde kl 19.00 TV2 Zebra

Runde 7:

Lørdag 9.mai Mjøndalen-Tromsø kl 15.30 C More Fotball
Lørdag 9.mai Rosenborg-Lillestrøm kl 18.00 C More Fotball
Lørdag 9.mai Vålerenga-Stabæk kl 20.00 TV2 Zebra
Søndag 10.mai Sandefjord-Aalesund kl 15.30 C More Fotball
Søndag 10.mai Bodø/Glimt-Strømsgodset kl 18.00 C More Live
Søndag 10.mai Sarpsborg 08-Haugesund kl 18.00 C More Live
Søndag 10.mai Viking-Odd kl 18.00 C More Fotball
Søndag 10.mai Molde-Start kl 20.00 TV2 Zebra

Runde 8:

Tirsdag 12.mai Mjøndalen-Rosenborg kl 18.00 TV2 Zebra
Tirsdag 12.mai Tromsø-Vålerenga kl 18.00 C More Fotball
Onsdag 13.mai Start-Bodø/Glimt kl 18.00 C More Live
Onsdag 13.mai Aalesund-Sarpsborg 08 kl 18.00 C More Live
Onsdag 13.mai Haugesund-Viking kl 18.00 C More Fotball
Onsdag 13.mai Stabæk-Sandefjord kl 18.00 C More Live
Onsdag 13.mai Odd-Strømsgodset kl 18.00 TV2 Zebra
Onsdag 13.mai Lillestrøm-Molde kl 18.00 C More Fotball

Runde 9:

Lørdag 16.mai Vålerenga-Mjøndalen kl 15.30 C More Fotball
Lørdag 16.mai Bodø/Glimt-Tromsø kl 15.30 TV2 Zebra
Lørdag 16.mai Sarpsborg 08-Lillestrøm kl 18.00 C More Live
Lørdag 16.mai Odd-Haugesund kl 18.00 C More Live
Lørdag 16.mai Molde-Stabæk kl 18.00 C More Live
Lørdag 16.mai Rosenborg-Sandefjord kl 18.00 C More Live
Lørdag 16.mai Strømsgodset-Aalesund kl 18.00 C More Live
Lørdag 16.mai Viking-Start kl 20.00 TV2 Zebra
Populært