Meny

Historiske valutakurser

Denne artikkelen er over ett år gammel og kan innholde utdatert informasjon

Slik har valutaene svingt de siste 20 årene.
Se også

Valuta
Les mer om valuta.

Valutakurser
Se dagens valutakurser.

Valutaomregner
Regn om et beløp i norske kroner til en utenlandsk valuta. Du kan også regne fra valutaen til norske kroner. Du kan velge mellom 180 valutaer.

Valutakursene kan svinge mye bare på et år. I tabellen under ser du eksempler på at kursene kan svinge mer enn 15 prosent på ett år.

Vi har tatt med en tabell som viser valutakursene på en del sentrale land siden 1991. Det er kursene ved utgangen av året som er satt opp her. I tillegg til kursene har vi også tatt med hvilke prosentvise endringer det har vært år for år. 

Tyske D–mark ble notert for siste gang 28.februar i 2002. Da ble euroen innført. De siste årene før dette var en rekke valutaer knyttet opp mot euroen. Endringene i kursene var helt like. Vi har tatt med D–mark som et eksempel på en eurovaluta.

Se dagens valutakurser her.



Svenske krDanske krDollarPund

ÅrKursEndringKursEndringKursEndringKursEndring

31.12.201187,01-0,07%104,3-0,48%5,991,18%9,282,32%

31.12.201087,077,50%104,8-6,20%5,922,40%9,07-2,70%

31.12.200980,99-10,40%111,73-15,60%5,78-17,50%9,32-7,90%

31.12.200890,426,90%132,3824,00%7,0029,30%10,12-6,40%

31.12.200784,55-7,20%106,75-3,40%5,41-13,40%10,81-11,90%

29.12.200691,126,80%110,493,20%6,25-7,70%12,275,30%

31.12.200585,33-6,60%107,03-3,40%6,7712,10%11,650,10%

31.12.200491,32-1,60%110,75-2,10%6,04-9,50%11,64-2,10%

31.12.200392,7716,70%113,1415,20%6,68-4,20%11,906,30%

31.12.200279,48-7,00%98,19-8,40%6,97-22,70%11,20-14,40%

31.12.200185,49-8,30%107,25-2,80%9,011,80%13,07-0,90%

29.12.200093,23-1,20%110,321,70%8,8510,10%13,191,60%

31.12.199994,320,90%108,51-8,80%8,045,80%12,993,00%

31.12.199893,510,80%119,0410,80%7,603,90%12,614,00%

31.12.199792,74-0,90%107,42-0,80%7,3213,60%12,1211,20%

31.12.199693,57-1,40%108,30-4,90%6,442,00%10,9111,70%

29.12.199594,914,70%113,942,50%6,32-6,60%9,77-7,60%

30.12.199490,630,40%111,160,10%6,76-10,10%10,57-4,90%

31.12.199390,23-8,00%111,050,30%7,528,60%11,115,80%

31.12.199298,08-9,00%110,699,50%6,9215,90%10,50-6,00%

31.12.1991107,732,60%101,13-0,70%5,971,10%11,18-1,40%

31.12.1990105,05*101,85*5,91*11,34*






















YenSveitserfrancsD-markEuro

ÅrKursEndringKursEndringKursEndringKursEndring

30.06.20117,73857,55%637,872,05%**7,75-0,72%

31.12.20107,19515,00%625,0311,70%**7,81-6,00%

31.12.20096,257-19,30%559,69-15,70%**8,32-15,70%

31.12.20087,75760,70%663,7538,20%**9,8723,90%

31.12.20074,828-8,00%480,29-6,30%**7,96-3,40%

29.12.20065,249-8,70%512,66-0,20%**8,243,10%

31.12.20055,749-2,30%513,47-3,80%**7,99-3,00%

31.12.20045,886-5,70%533,79-1,20%**8,24-2,20%

31.12.20036,246,40%540,357,80%**8,4215,50%

31.12.20025,866-14,50%501,48-6,80%**7,29-8,60%

31.12.20016,865-10,90%538,10-0,50%407,68-3,20%7,97-3,20%

29.12.20007,701-2,10%540,547,40%421,001,90%8,231,90%

31.12.19997,86217,70%503,18-8,80%412,94-8,90%8,08*

31.12.19986,68218,70%551,929,60%453,3510,80%**

31.12.19975,6291,60%503,635,60%409,20-1,20%**

31.12.19965,542-9,70%476,77-13,20%414,31-6,10%**

29.12.19956,137-9,50%549,446,60%441,211,10%**

30.12.19946,7810,80%515,591,60%436,540,70%**

31.12.19936,72521,20%507,636,70%433,311,10%**

31.12.19925,55116,20%475,587,70%428,768,80%**

31.12.19914,7779,90%441,71-4,10%393,920,30%**

31.12.19904,345*460,74*392,69***

Artikkelen er skrevet av Smarte Penger.


LandTidligere valutaInnførtVekslingskursBundet siden
 BelgiaBelgisk Franc01.01.199940,339931.12.1998
 EstlandEstlandsk krone01.01.201115,646628.06.2004
 FinlandFinske mark01.01.19995,9457331.12.1998
 FrankrikeFranske franc01.01.19996,5595731.12.1998
 HellasGreske drakmer01.01.2001340,7519.06.2000
 IrlandIrske pund01.01.19990,78756431.12.1998
 ItaliaItalienske lire01.01.19991936,2731.12.1998
 KyposKypriotiske pund01.01.20080,58527410.07.2007
 LuxembourgLuxemburgske franc01.01.199940,339931.12.1998
 MaltaMaltesiske lire01.01.20080,429310.07.2007
 NederlandNederlandske gylden01.01.19992,2037131.12.1998
 PortugalPortugisiske escudos01.01.1999200,48231.12.1998
 SlovakiaSlovakisk koruna01.01.200930,12608.07.2007
 SloveniaSlovensk tolar01.01.2007239,6411.07.2006
 SpaniaSpanske peseta01.01.1999166,38631.12.1998
 TysklandTyske mark01.01.19991,9558331.12.1998
 ØsterrikeØsterrksk schilling01.01.199913,760331.12.1998

Populært