Sint mann kastet penis etter politiet
Ifølge Chicago Sun-Times var det kjærlighetssorg som fikk amerikanske Jakub Fik, en 33-åring bosatt i Chicago, til å gå bananas i sitt eget hjem.
Politiet fikk en sak utenom det vanlige, også etter amerikanske forhold, da de troppet opp for å roe ned den sorgtunge.
Jakub Fik kom politiet i møte og kastet en håndfull kniver mot dem, deretter kom jammen hans egen penis flyvende, som Fik selv hadde kuttet av.
Ved hjelp av strømpistol fikk politiet roet ned den krakilske 33-åringen, skriver Chicago Sun-Times.
- Vi fikk ham med oss uten noen alvorlige skader, bortsett fra de han hadde påført seg selv, uttaler Edward Dolan fra politiet i Chicago.
På sykehuset klarte legene å sy på penisen igjen, men nekter ifølge avisen å uttale seg ytterligere om saken.
Doktor Greg Bales fra Universitetet i Chicago sier at avskårne peniser er sjeldne, men at en operasjon som regel virker.
- Hvis penisen er blitt oppbevart på is og blir sydd på innen noen få timer, går det som regel riktig godt, forklarer legen.
Kilde: Chicago Sun Times
Relaterte historier i Neste Klikk:
Dopet ned kjæresten og klippet av penis
Frøs fast penis til buss-skur
Måtte kutte penis