Bonnie Blue med ny verdensrekord – lå med over 1000 menn på 12 timer

Den britiske OnlyFans-stjernen Bonnie Blue hevder å ha ligget seg til verdensrekord med 1057 menn på tolv timer.
Den britiske OnlyFans-stjernen Bonnie Blue hevder å ha ligget seg til verdensrekord med 1057 menn på tolv timer. Foto: Bonnie_blue_xox / Skjermdump fra Instagram
Artikkelen fortsetter under annonsen

Den britiske OnlyFans-stjernen skal ha slått verdensrekorden i antall sexpartnere. 

Artikkelen fortsetter under annonsen

Britiske Bonnie Blue (25) har gått inn i det nye året med et stort brak.

Nå kan OnlyFans-stjernen nemlig smykke seg med tittelen som verdensrekordholder i sengekos.

25-åringen hevder nemlig at hun har hatt sex med 1057 menn på tolv timer.

Det avslører hun i en video på Instagram etter det heftige sexmaratonet.

Les mer om sex og samliv her!

«Over 1000 menn på én dag. Takk til alle de knapt nok myndige, knapt nok levende og alle ektemenn», skriver Bonnie Blue under videoen.

Flere medier har omtalt saken, deriblant Daily Mail , Us Weekly , Newsweek og Times of India.

– Gjør vondt der nede

I snutten får influenseren spørsmål fra filmskaper Josh Lee Spooner om hvor det gjør mest vondt – i munnen eller nedentil.

– Det gjør litt vondt der nede, men jeg trenger ikke rullestol. Jeg har det helt fint. Det føles bare som om jeg har hatt en tøff dag på soverommet, sier hun i videoen, og fortsetter:

Artikkelen fortsetter under annonsen
Artikkelen fortsetter under annonsen
Influenser Bonnie Blue har gjennomført en gedigen sex-økt med over 1000 menn på tolv timer. Foto: Bonnie_blue_xox / Skjermdump fra Instagram
Influenser Bonnie Blue har gjennomført en gedigen sex-økt med over 1000 menn på tolv timer. Foto: Bonnie_blue_xox / Skjermdump fra Instagram

– Men jeg tror at hvis jeg hadde fortsatt slik jeg gjorde de første tre-fire timene, så hadde jeg fått problemer.

Dersom Bonnie Blue kan bevise rekorden, betyr det at hun har slått den tidligere pornostjernen Lisa Sparks. Sparks lå med 919 menn på bare tolv timer i 2004.

Det betyr også at hun har kommet OnlyFans-kollega Lily Phillips (23) i forkant, som har et uttalt mål om å ha sex med 1000 menn i løpet av én dag.

Får tyn

Selv om mange gir henne et klapp på skulderen for sex-stuntet, er ikke sosiale medier-brukerne nådige i videoens kommentarfelt.

Artikkelen fortsetter under annonsen
Artikkelen fortsetter under annonsen

– Applaus for hva? spør en bruker.

– Din stakkars far, kommenterer en annen.

– For en rollemodell! Det er ekkelt, skriver en tredje.

– Håper du får hjelpen du behøver, ytrer en fjerde.

Tjent seg rik

I fjor skapte 25-åringen overskrifter verden over da hun kastet seg ut i et ambisiøst ferieprosjekt.

Artikkelen fortsetter under annonsen

Briten satte nemlig et hårete mål om å ligge med 100 menn og dokumentere det på OnlyFans, noe hun visstnok klarte.

Se video: Dusje om morgenen eller kvelden? Her er forskernes dom

Hun klarte totalt 122 menn i løpet av ferien, og håvet inn 250.000 dollar, altså rundt 2,8 millioner kroner.

Har du et intimt spørsmål du vil stille helt anonymt? Les mer her!