London-dramaet på video:
Her angriper terroristene - sekunder senere blir de skutt av politiet
Your browser doesn't support HTML5 video.
Britisk politi skjøt og drepte de tre antatte gjerningspersonene få minutter etter lørdagens angrep da en varebil kjørte inn i en folkemengde på London Bridge og tre menn deretter gikk til angrep med kniv.
Åtte mennesker ble drept i angrepet, inkludert en franskmann som ble funnet død i Themsen tirsdag, og 48 er innlagt på sykehus.
De tre terroristene er identifisert og heter Khuram Butt (27), Rachid Redouane (30) og Youssef Zaghba (22).
I videoen ser man hvordan de brutalt knivstikker en mann på gaten, og 20 sekunder senere kommer de første politimennene til stedet.
Alle de antatte angriperne ble skutt og drept av politiet, som avfyrte 50 skudd mot terroristene i løpet av få minutter.
En forbipasserende ble også truffet, sier sjefen for britisk terrorpoliti, Mark Rowley.
Jihadistgruppen IS har påtatt seg ansvaret gjennom et av sine propagandaorganer, men opplysningen er ikke bekreftet fra offisielt hold.
Les også: London-terrorist deltok i TV-dokumentar om ekstrem islamisme