ÅGE Bang

9. februar 2012 - 14:28

Har jobbet i samme etaten,

Har jobbet i samme etaten, bare synd at jeg var for ivrig og måtte slutte før prøvetiden var over.

ÅGE Bang

9. februar 2012 - 14:01

Det er vel som i Norge,

Det er vel som i Norge, parkvesnet har lite å ta seg til. rydde snø. nei det er for tungt, bedre å sitte på barakken å drikke kaffi, slik er det også i Norge, for det ingen som tar tak i problemer det er bedre å sitte på kontoret å håve inn lønn enn og utføre jobben, for det er beskyttet mot oppsigelse. Men det må nå bli tiltakk alle som har ansvar for kordenering av rydding av snø på veier, må nå stilles til ansvar vist veien ikke var ryddet for snø før en ulykke. Vist ikke så må de stillingene fjernes med øyeblikklig virkning. Hvor er Kleppa etter alle disse ulykkene i Norge de siste ukene? Me ser på saken skal lage et utvalg. Dette svare er det du får av en statsråd som kun håver inn penger.!

ÅGE Bang

7. februar 2012 - 10:50

Jens har gode rådgiver som

Jens har gode rådgiver som staten betaler for han, klart så lite som de har å gjøre så fikser de dette til, hadde alle hatt råd til slike rådgivere så hadde det ikke blitt mange kr. i arveavgifter til staten

ÅGE Bang

6. februar 2012 - 17:54

Tror du må finne på noe nytt,

Tror du må finne på noe nytt, du har vel lønn der etter, og jobber i en vernet bedrift innen det ofentlige siden du klager

ÅGE Bang

31. januar 2012 - 21:08

Så lenge vi er styrt av Ap/ Sv så får du betale

Avgifter betår av en samtale, vi har betalt med mange andre grenrasjoner penger hvært år hvor er dette dette av, jo i lommen på grådigheten til tele nor.og Ap som må ha skatt på alt! Betale for en adm. som kune vært kuttet med flere milliarder. Nei ,det er nett oppratører uten for norge , søk disse du spare fort kr 10.000. pr år. Ap er jo for fart ,ja da må vi betale også ekstra for dette i tele nette, hadde, det samme er vi kjører bil., sørg for at staten kan ta inn mest avgifter. Hva ville AP gutta/ sammen med SV gjort uten at vi hadde bil, eller va nøtt å bruke bilen. Hvor skal inntekten da komme fra, det siste gjenlevene som røyker?

ÅGE Bang

27. januar 2012 - 14:44

De personen som skriver under

De personen som skriver under på en kontrakt om OL må nå stå personlig ansvarlig, ikke bare det mister jobben, men må gå i fra alt de eier, og betale tilbake alt de får i lønn til staten, et passene sted finne seg en undergrunn, som de kan bo til alt av underskudde er tilbake betalt.

ÅGE Bang

27. januar 2012 - 14:32

Ja, hva la Støre igjen ti

Ja, hva la Støre igjen ti milliarder etter dette besøket. Snakk om en som sløser med utgiftene med all reising, det er ikke rart at det er overskudd i utgifter til nartunvern med co. avgifter. Skulle tro at Norge er et verdensland!!! men dette er på kr som deles ut i verden. Husk 1945 hva man gjore med slike folk. Han er jo flink undersøkte han kalender siden han invitert henne på fødsldagen, et nytt påfunn at det skal koste det norske folket ett par millioner, på middager.

ÅGE Bang

27. januar 2012 - 14:17

Resten av asfalten ble

Resten av asfalten ble priotert i Afrika, slik at solheim kan gå /kjøre statslig når han er på besøk. Huske det er naturnvern i dette!

ÅGE Bang

27. januar 2012 - 14:14

vegvesenet betaler vel!!!

Vegvesenet betaler vel!!! Her se vi hvor slett arbeid denne etaten gjør, ansette flere på kontoret så løser dere problemet. Nei, sett ned en utredning slik at saken kan koste noen millioner. Bolten kom vel ikke opp av seg selv.

ÅGE Bang

27. januar 2012 - 10:39

Jeg tror ikke noen vil takke

Jeg tror ikke noen vil takke oss, i denne genrasjonen så bruker vi mer penger å planlegge ny jernbane til Bergen end hh\va den koster å bygge, slik er det med alle byggeprosjekt i norge. I dag med så mange hender som vil jobbe: En leilighet vist det ble bygget på 4<5 etasjer på 100 kvm. med så simpel byggematail kostnad maks en million. STEIN OG OLJE HAR VI NOK AV I NORGE SÅ HVA ER DET SOM KOSTER.HUSET BESTÅR AV DETTE. Se på inredningen alt kjøpt på ikea KNAPPE 50 TUSSEN. MEN DET ER FOR MANGE HENDER SOM SKAL SKO SEG PÅ ET SLIKT PROSJEKT. Vi har arbeidsledige utlendinger, har LO blitt fjernet så hadde disse blitt glad for å jobb for kr 3000.00 i mnd med kost da hadde de hatte en halv mnd. lønn tilbake til sitt hjemland (Romania sin faglønni år 2009) Rust heller opp strekningen Bergen - oslo. mesteparten av trasen er fra den tiden den ble bygget. Alt det kleppa slepper ut av kjeften er piss prat. at det går and å ha en slik person i så viktig stilling er utrolig. Det samme med langeland, eg har en potte som du kan klippe deg med!!