Tom Rosenblad

7. februar 2012 - 15:03

Takk Geir!

Der er jeg redd du traff spikeren midt på hodet! Godt sagt!

Tom Rosenblad

3. februar 2012 - 11:43

Kunst?

Det er mye rart som kalles kunst!

Tom Rosenblad

28. januar 2012 - 21:09

Du verden!

Her burde du være forsiktig med å uttale deg Randi! Det er nemlig slik at våre luftfartsmyndigheter er veldig strenge på disse områdene! Det er derfor all grunn til å fortsatt ha tillit til disse pilotene uansett hvor de kommer fra! Hilsen fra en pensionert SAS ansatt!

Tom Rosenblad

28. januar 2012 - 20:58

Kaptein?

Dette må da være en utrolig dårlig kaptein! Som fartøysjef er han ansvarlig for skipets sikkerhet og skal derfor bruke sin egen erfaring og dømmekraft uavhengig av hva rederiet anbefaler! Denne mannen er ikke brukbar som kaptein! Det viser også at selskapet driver sirkus - ikke cruise!

Tom Rosenblad

28. januar 2012 - 20:47

Bjønn...? nå!??? Igjen!

Som Gunnar Celius skriver - Halloooo! Det er vinter....! Det er faktisk slik at disse dyrene går i hi på denne tid av året!

Tom Rosenblad

24. januar 2012 - 10:38

Utrolig grådighet!

Å komme med en påstand om at det finnes teknologiske løsninger som gjør det lettere for funksjonshemmede å betale beviser at mannen er utrolig grådig og frekk! Problemet er jo at de som trenger disse plassene har veldig liten inntekt i forhold til alle andre og dermed liten betalingsevne! Derimot burde alle som parkerer urettsmessig på disse plassene bøtelegges kraftig! Disse plassene er som regel litt bredere enn de andre og vi trenger den lille ekstra plassen for å komme inn og ut av bilene våre.

Tom Rosenblad

15. januar 2012 - 12:27

Fy?

Det er faktisk lov å bruke ordet "neger" som rett og slett betyr svart!

Tom Rosenblad

9. januar 2012 - 21:45

Europeisk Union

Der har du åpnet den og fjernet enhver tvil! EU er en økonomisk union, ikke en politisk union. Det har derfor ikke noe med de Forente Europeiske Stater å gjøre!

Tom Rosenblad

6. desember 2011 - 15:23

Les artikkelen!

Hvis du leser artikkelen før du svarer vil du se at de ikke har penger til det. Det står "Den kostnaden akter ikke Málaga kommune å ta" i teksten!

Tom Rosenblad

4. desember 2011 - 21:43

Dokumentet

Ja gummihansker og avbitertang er nevnt, men dette må leses i sin helhet! Det står også "Besittelse av gjenstander hvor det er bevist utover rimelig tvil at formålet er terror og hvor mistenkte ikke kan komme med et lovlig formål som ikke påtalemyndighetene kan motbevise ut over rimelig tvil" i samme avsnitt. Det er alså ingen som skal arrestere deg når du står ved oppvaskbenken med gummihanskene dine!