Sotsji-OL 6.-23. februarHer er hele OL-programmet
Og du kan se alt gratis på TV 2s nettsider.
* For første gang skal ikke NRK sende OL i Norge. TV 2 har overtatt rettighetene, og kanalen åpner alle sluser for å vise mest mulig.
* Over 700 timer skal sendes på TV, mens det blir 1300 timer på nett gjennom TV 2 Sumo. Kanalen tilbyr alle nye kunder gratis tilgang til nettjenesten i én måned.
PS: Endret tirsdag 4.2 etter at det har kommet noen endringer i tidsskjemaet.
Fredag 21. februar
Medaljeavgjørelser (7):
Alpint: Slalåm kvinner 13.45/17.15.
Curling: Menn, bronsekamp 09.30, finale 14.30.
Fristil: Skicross kvinner, finale 11.45
Skiskyting: Stafett 4 x 6 km kvinner 15.30.
Skøyter kortbane: Finaler 500 m menn 18.47, 1000 m kvinner 18.58, 5000 m stafett menn 19.30.
Øvrig konkurranseprogram:
Fristil: Skicross kvinner, kvalifisering 08.45. Utslagsrunder: Åttedelsfinaler 10.30, kvartfinaler 11.05, semifinaler 11.25.
Ishockey: Menn, semifinaler 13.00 og 18.00.
Skøyter: Lagtempo, kvartfinaler menn 14.30, kvartfinaler kvinner 15.23, semifinaler menn 16.12.
Skøyter kortbane: Kvartfinaler 500 m menn 17.30 (4 heat), kvartfinaler 1000 m kvinner 17.44 (4 heat), semifinaler 500 m menn 18.13 (2 heat), semifinaler 1000 m kvinner 18.21 (2 heat).
Artikkelen fortsetter under annonsenArtikkelen fortsetter under annonsenLørdag 22. februar
Medaljeavgjørelser (7):
Alpint: Slalåm menn 13.45/17.15.
Ishockey: Bronsekamp menn 16.00.
Langrenn: 30 km fellesstart fri teknikk kvinner 10.30.
Skiskyting: 4 x 7,5 km stafett menn 15.30.
Skøyter: Lagtempo, finale menn 15.59, finale kvinner 16.21.
Snowboard: Parallellslalåm, finale kvinner 11.48/11.58, finale menn 11.52/12.02.
Øvrig konkurranseprogram:
Bobsleigh: Firerbob menn, 1. omgang 17.30, 2. omgang 19.00.
Skøyter: Lagtempo, semifinaler kvinner 14.30.
Snowboard: Parallellslalåm, kvalifisering kvinner 06.15. Utslagsrunder: Åttedelsfinaler 10.15/10.41, kvartfinaler 11.03/11.15, semifinaler 11.30/11.37. Kvalifisering menn 06.42. Utslagsrunder: Åttedelsfinaler 10.27/10.53, kvartfinaler 11.09/11.21, semifinaler 11.33/11.40.
Søndag 23. februar
Medaljeavgjørelser (3):
Bobsleigh: Firerbob menn, 4. omgang 12.00.
Ishockey: Finale menn 13.00.
Langrenn: 50 km fellesstart klassisk menn 08.00.
Øvrig konkurranseprogram:
Bobsleigh: Firerbob menn, 3. omgang 10.30.
Avslutningsseremoni på OL-stadion i Sotsji 17.00-19.30.