Så langt kom den
Mannen fra Harstad hadde
nettopp hentet nyvogna si hos Sortland Caravan og hadde ikke kommet lengre enn 100 meter da han plutselig opplevde alle campingvognsjåførers verste skrekk:
– Jeg så bare i bakspeilet at vogna gikk rett ut til høyre og i grøfta, sier mannen til Vesterålen Online.
Til tross for det leie uhellet fremstår harstadværingen med rak rygg og godt humør.
Eller, for å si det med et middels godt ordspill: Han var ikke akkurat mollstemt.
– Det er utrolig god mold i Vesterålen. Jorda tok veldig godt av for trøkket, så vogna har fått minimale skader, ler mannen, som er glad han kan oppsummere det hele som en typisk «hell i uhell»-historie.
Uhellet skjedde ved halv ni-tida onsdag kveld.




Lesernes kommentarer
Geir Skailand
28. juni 2012 - 8:09
Av veien
Håvard Furulund
28. juni 2012 - 8:40
Ja, er det noe rart...
Dag Svartås
28. juni 2012 - 9:40
!
Ta deg en god kopp kaffe, pust dypt inn. Det er sommermorgen og ikke tid for å sprenge en pakning..
Denne hendelsen kan godt skyldes en teknisk feil med trekket på vogna, som heldigvis ble oppdaget etter bare 100 meter, i ufarlige omgivelser.
Derom vet ingen av oss.
Dette er ikke tiden for å utforme sakesløse dommer over medmennesker, det er tid for å lytte mer til fuglesang og sommerbris. Du lever lenger da :-)
Tom Brandt
28. juni 2012 - 8:57
Stakers
Per Øyvind Furuheim
28. juni 2012 - 9:53
Mistet vogna........
http://www.fremover.no/lokale_nyheter/article4915318.ece
Kåre Reidar Heltpåjordet
29. juni 2012 - 14:45
Ka farsken