- Kvinner voldtok for å samle sæd til ritualer
- Hver gang de viser seg i det offentlige rom blir det en
mulighet for dem som har truet med å angripe dem. Gud vet hva som vil skje kvinnene,
sier Mthombeni.
Les også: - Hore ble plutselig esel
To søstre på 26 og 24 år og en kvinne på 28 ble pågrepet tidligere i oktober. De er tiltalt for en rekke seksuelle angrep mot menn.
- Bedøvet haiker
Den mannlige kjæresten til en av kvinnene (24) ble også tiltalt.
De fire er løslatt mot en kausjon på cirka 2000 kroner. De har også fått inndratt sine pass. Rettssaken starter 26. januar.
Les også: Torturleir funnet i diamantområde i Zimbabwe
Kvinnene er anklaget for å ha sprayet et bedøvende middel på en 19 år gammel haiker etter å ha gitt ham skyss i mars.
- Brukte kondomer
22. august ga de en soldat haik og tvang ham til ubeskyttet sex etter å ha truet med å skyte ham, ble retten fortalt forrige måned.
Ved et annet tilfelle skal trioen ha stanset ved siden av en politimann, trukket ham inn i bilen ved å late som de spurte om veien og tvunget ham til å ha sex med dem.
Les også: Ledig stilling: Bøddel
Kvinnene påstås å ha brukt forskjellige biler for å plukke opp 14 andre menn og
å ha tvunget seg på dem. De ble pågrepet da de var innblandet i en bilulykke og
politiet fant 31 brukte kondomer i bagasjerommet.


Drillo-statistikken sprakk i jubileumskampen
Masseødeleggelse
Lesernes kommentarer
Rolfern
29. november 2011 - 21:36
hmm
Irene Løkke
29. november 2011 - 22:07
Lol
Torgeir Bøhler
29. november 2011 - 21:43
enig
Inger Vibeke Haugen
29. november 2011 - 22:33
Follo
Rolfern
30. november 2011 - 11:28
Voldtekt?
Trond Gjertsen
30. november 2011 - 17:26
Voldtekt......
heller lyst til å fokusere på unnfallenhet hos publikum ved blind gatevold,noen som ligger nede i kramper...alle tror det er fyll el.dop...det kan like ofte være hjerteinnfarkt,hjerneslag,grand mal epileptisk anfall,insulin skjokk m.m...ring politi og ambulanse og få personen i stabilt sideleie...ikke gå forbi oog lat som ingenting....det kan være deg el. noen du kjenner neste gang.